Dzień Dziecka – zabawimy się w detektywów!

dodane przez / środa, 30 Maj 2018 / opublikowane w:AKTUALNOŚCI

Ale mamy niespodziankę dla maluchów na Dzień Dziecka!!! 1 czerwca (piątek), o godz. 17.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Zofią Staniszewską, autorką książki pt.: „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tajemnica jaskini”, której akcja rozgrywa się w Jaskini Radochowskiej. Pani Zofia przeczyta najciekawsze fragmenty opowieści, a dodatkową atrakcją spotkania będzie pełna emocji gra detektywistyczna „W poszukiwaniu kła tygrysa”. Autorka zabierze dzieci w tajemniczy świat jaskini, gdzie wszystko może się zdarzyć. Czy w podziemnych zakamarkach uda się małym detektywom rozwikłać zagadkę zniknięcia cennego eksponatu?
Zofia Staniszewska jest autorką książek dla dzieci i dorosłych, pisze także sztuki teatralne. Współpracuje z pismem dla dzieci „Świerszczyk”. Nakładem Wydawnictwo Debit ukazały się do tej pory cztery części z detektywistycznej serii pt.: „Ignacy i Mela na tropie złodzieja” oraz książka “Dzieci w sieci dobrych manier”. Ta ostatnia pozycja, będąca niezwykłym poradnikiem o dobrych manierach w wirtualnej rzeczywistości, została przełożona na język czeski i otrzymała wyróżnienie w konkursie „Świat przyjazny dziecku” Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
Zofia Staniszewska pracowała jako nauczycielka i grafik komputerowy, obecnie jest bibliotekarką w Mosińskiej Bibliotece Publicznej, gdzie prowadzi Dyskusyjny Klub Książki. Występuje w Mosińskim Teatrze BEZ KURTYNY.

 

TOP