Cieszymy się bardzo, że nasza działalność została doceniona w Plebiscycie Gospodarczym “Kobiece Twarze”.  Natalia Wellmann-Piotrowicz, właścicielka firmy Mango Media opiekującej się Jaskinią Radochowską, znalazła się w gronie laureatek w kategorii: Profesjonalistka w mikro i małych przedsiębiorstwach. Wyróżnienie wręczono 10 grudnia, podczas  Gali w Zamku Książ w Wałbrzychu. Była to już piąta edycja Plebiscytu, promującego działalność

W piątek – 22 czerwca – Jaskinia Radochowska będzie nieczynna. Turystów zapraszamy od soboty, w godzinach od 10.00 do 18.00.

Tym razem odwiedził nas pan Mateusz Czernicki, który prowadzi bloga https://podrozezdalaodzgielku.blogspot.com/ Poczytajcie, a z pewnością znajdziecie pomysł na wiele fajnych wycieczek po Dolnym Śląsku!!! Relacja z wizyty w Jaskini Radochowskiej tutaj: https://podrozezdalaodzgielku.blogspot.com/2018/05/okolice-ladka-zdroju-jaskinia.html?m=1 Pozdrawiamy!!!    

W maju odwiedziła nas sympatyczna rodzina blogerów, prowadzących blog: https://podrozezmamaitata.com/ Adela, Dominik i Marysia mieszkają we Wrocławiu i od kilku lat podróżują po Polsce i Europie. Poczytajcie w jakich ciekawych miejscach byli i które atrakcje polecają. Relację z wycieczki do Jaskini Radochowskiej znajdziecie tutaj: Jaskinia Radochowska – jak zostać grotołazem Życzymy miłej lektury!!!  

Informujemy, że 8 czerwca (piątek) Jaskinia Radochowska jest zarezerwowana. Zapraszamy od soboty, w godz. 10.00-18.00.  

Ale mamy niespodziankę dla maluchów na Dzień Dziecka!!! 1 czerwca (piątek), o godz. 17.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Zofią Staniszewską, autorką książki pt.: „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Tajemnica jaskini”, której akcja rozgrywa się w Jaskini Radochowskiej. Pani Zofia przeczyta najciekawsze fragmenty opowieści, a dodatkową atrakcją spotkania będzie pełna emocji gra detektywistyczna „W

Takiego wydarzenia u nas jeszcze nie było! Zapraszamy was nas absolutnie wyjątkowy koncert! 1 maja (wtorek) w Sali Gotyckiej zagra duet The Melons, dwójka znakomitych łódzkich muzyków, którzy zaprezentują bluesowe covery w wersji akustycznej. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00, ale trzeba przyjechać 30 minut wcześniej, by z parkingu przy Winiarni Radochowskiej dojść na polanę

Właśnie ukazała się książka dla dzieci pt.: „Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka jaskini” Zofii Staniszewskiej, a przygody małych detektywów związane są z Jaskinią Radochowską! Pani Zofia odwiedziła nas w ubiegłym roku, a wycieczka po jaskini była dla niej inspiracją do napisania bajki o mocno kryminalnym charakterze. To duża gratka dla miłośników tego gatunku.

Informujemy, że Jaskinia Radochowska czynna będzie już od 28 kwietnia (sobota). Zwiedzanie możliwe będzie też w każdy dzień długiego majowego weekendu, w tym również w dni świąteczne – 1 i 3 maja. Jaskinia czynna jest od godz. 10.00 do godz. 18.00. Wejścia odbywają się na bieżąco, co 20 minut. Ostatnie przejście organizowane jest o godz.

Informujemy, że 15 sierpnia (wtorek) Jaskinia Radochowska czynna jest normalnie, w godz. od 10.00 do 18.00 (ostatnie przejście o godz. 17.20). Przyjeżdżajcie!!! Zapraszamy!!!

TOP